Team MAAT – STK Rychvald

Svěřte měření emisí našim zkušeným technikům

Potřebujete zajistit měření emisí a STK v Ostravě? Využijte služby naší stanice technické kontroly Team MAAT. Zajišťujeme prohlídky osobních automobilů do 3,5 tuny, motocyklů i přívěsných vozíků. Našimi zákazníky jsou jednotlivci i firmy či taxislužby. Věříme v rychlost, efektivitu a profesionalitu.

  • Bohumínská 1806
  • Rychvald
  • 735 32
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

Provádíme technické kontroly a měření emisí v Ostravě a Rychvaldu

K zajištění povinné technické kontroly využijte služby naší firmy – nabízíme měření emisí a STK. Máme pro vás připraveny dvě provozovny. První najdete v Ostravě - Mariánských horách nad Scontem, druhá se nachází v Rychvaldu v ulici Bohumínská.

Naši zkušení a kvalifikovaní zaměstnanci provádějí technické kontroly a měření emisí u všech automobilů do hmotnosti 3,5 tuny. Svěřit nám můžete také kontrolu motocyklů, přívěsných vozíků a vozidel s LPG či CNG pohonem.

Provedli jste přestavbu motorového vozidla nebo přívěsu a potřebujete schválení technické způsobilosti k provozu na pozemních komunikacích? Obraťte se na nás. V naší stanici technické kontroly pro vás rádi zajistíme také evidenční kontrolu vozidel podle identifikačních znaků.

Proč zvolit služby naší firmy Team MAAT?  

Technické kontroly motorových vozidel jsou základem naší činnosti už dlouhou řadu let. Po celou dobu jsme kontinuálně pracovali na zvyšování kvality a atraktivity nabízených služeb. Jsme rádi, že můžeme úspěch své snahy doložit stálým nárůstem počtu našich zákazníků. Služby naší společnosti dlouhodobě využívají nejen jednotlivci, ale také firmy či taxislužby.

Chápeme důležitost času a význam spolehlivosti – jsme připraveni řešit vaši zakázku rychle a efektivně. To nám umožňuje profesionální tým zkušených zaměstnanců i moderní technické vybavení.

Potřebujete provést měření emisí či zajistit STK v Ostravě či Rychvaldu? U nás jste na správné adrese.